Назад
Кейс

Не шукай пригод на свій… автомобіль

Те, що ви бачите на своїх екранах і на вулицях – не заклик до дії, це – жартівлива ситуація*, котра описує, що може трапитись з вами і вашим автомобілем, якщо заправитись неякісним пальним.

Ця історія – класична гра кішки-мишки, за винятком того, що замість кота – бик, а миша заправила своє авто неякісним пальним. І все, що відбувається після цього – результат неправильного рішення, легковажності чи прикрої випадковості. Ми ж просто спостерігаємо падіння костей доміно в довгій, жахливій, але веселій ланцюговій реакції.

Версія 30 секунд:

«Це не тільки весела реклама – це смішна історія. А смішна історія дає нам шанс створити щось таке, що люди запам’ятають, і про що будуть згадувати щоразу, коли вирішать заправитись», – розповідає режисер ролика, австралієць Скот Пікет.

«Цією кампанією ми хотіли застерегти водіїв від того, що експерименти з заправками можуть дорого обійтись і їм, і їх автомобілю. «Не шукайте пригод» – незвичний слоган серед маси інших, котрі, навпаки, стверджують, що пригоди і є життя. Але існує таке поняття, як занадто багато пригод і наш герой це зрозумів, – розповідає керівник департаменту маркетингу ПАТ «Концерн Галнафтогаз» Василь Дмитрів. – ОККО не хоче, щоб у вас траплялись пригоди на дорозі, ОККО хоче, щоб ви швидко і легко доїхали туди, куди збирались».

*Під час зйомок жоден актор не постраждав

Повна версія:

Making of:

Керівник департаменту маркетингу ПАТ «Концерн Галнафтогаз»
Василь Дмитрів
Керівник управління реклами
Романа Мороз
Бренд-менеджер ОККО
Христина Малюх
Креативний директор Tabasco
Олександр Смірнов
Копірайтер Tabasco
Євгенія Дзюбенко
Арт-директор Tabasco
Тетяна Шаповал
Продюсер Tabasco
Ольга Жегуліна
Директор відділу по роботі з клієнтами Tabasco
Вікторія Енкіна
Режисер
Скот Пікет
Оператор
Tuomo Virtanen
1AD
Маша Халпахчи
Продюсери LIMELITE
Даша Андрущенко / Юля Фостер
Художник
Леша Величко
Стиль
Паша Баклагин
Пост
Wizard
Звук
Propeller
Читайте также
Матеріал
Tabasco розробили і запустили новий музичний додаток для Євробачення - Concert Lights.