Назад
Кейс

Заведи її з ОККО

Ви, як досвідчений водій, швидше за все, не раз чули історії, коли морозним ранком ваш друг сідає в холодну машину, береться за холодний кермо і щосили заводить її, але нічого не виходить. А пізніше з'ясовується, що вся справа в неякісному паливі. Граблі на те і граблі, щоб на них не наступати, тому ОККО пропонує використовувати тільки якісне паливо, щоб ваш автомобіль заводився з півоберта. Про це ми і вирішили розповісти в новому ролику. А те, про що багато хто з вас подумали, прочитавши заголовок релізу, стало б чудовою темою для роздумів доктора Фрейда.

«Багато водіїв вважають, що достатньо замінити гуму, щоб бути готовими до холодів. Але це не так. Ключовим фактором є якісне паливо, тому ми вирішили показати, що ж відчують люди в момент, коли одного разу морозним ранком їм не вдасться завести свою машину. Адже щоб відчувати себе впевнено і комфортно навіть дуже холодною зимою, потрібно зовсім небагато - просто заправляти якісне зимове паливо на ОККО », - розповідає керівник департаменту маркетингу ПАТ« Концерн Галнафтогаз »Василь Дмитрів.

Примітно, що одним з героїв ролика є сам режисер, в світі кіно це називається «камео». Так, що в одному з епізодів ви можете спостерігати камео Брюса Парамор. Брюс - лисий, тому дізнатися його буде легко.

Керівник департаменту маркетингу ПАТ «Концерн Галнафтогаз»
Василь Дмитрив
Керівник відділу реклами
Романа Мороз
Менеджер з реклами
Кристина Малюх
Креативный директор Tabasco
Олександр Смірнов
Голова креативної группы Tabasco
Олександр Коптєв
Арт-директор Tabasco
Кирило Бондаренко
Продюсер Tabasco
​Ольга Жегуліна
Директор відділу по роботі з клієнтами Tabasco
Вікторія Енкіна
Production
Limelite
Режиссер
Брюс Парамор
Пост-продакшен
CoffeePost
Звук
Propeller
Читайте также
Матеріал
Tabasco розробили і запустили новий музичний додаток для Євробачення - Concert Lights.