Кейс

Гран-прі Effie Awards Ukraine за кращу соціальну рекламу

Робота була оцінена найвищим балом за всю історію 10-річного Effie Awards Ukraine 91,23 бала.

Даний проект реалізований без фінансування з держбюджету. TABASCO і LimeliteStudio українські компанії, які забезпечили весь процес за власний рахунок на замовлення групи «Інформаційний Опір», за сприяння Національної гвардії України і Національного військово-історичного музею України.

«Коли ми думали над проектом, в країні панував справжній хаос: кількість смертей щодня зростала, чиновники не робили жодних дій, бурхливо обговорюючи свої справи у Верховній Раді. Завдання, яке ми ставили перед собою,  не зупинити війну, а змусити людину, яка подивилися ролик, задуматися. Я вважаю, у нас вийшло досягти хорошого рівня, адже свідченням цьому є те, що наш ролик показали не лише західні ЗМІ, але й російські телеканали у прайм-таймі національного телебачення. Головне завдання ми виконали»,  говорить креативний директор TABASCO Олександр Смирнов.

Читайте також 
Кейс
TABASCO буде "любити" мозок собачників

Креативне агентство TABASCO зняло рекламний ролик для молодіжної Ліги Захисту Тварин. Ролик наочно демонструє необхідність стерилізації як гуманного способу контролю.