Кейс

Наступна станція компанії «Оболонь»

Ви стоїте перед пішохідним переходом. Повз проїжджає фура з логотипом «Оболонь». Питання: в яку країну вона прямує?

Ця задача має не таке вже й просте рішення, адже в неї 52 варіанти відповіді. Пляшку пива зі знайомим написом можна прихопити навіть у супермаркетах Мексики, КНР і США. За 38 років існування компанії «Оболонь» пройшла шлях від локального київського заводу до одного з національних лідерів і глобального експортера.

Чи можна вмістити подібний шлях у 30 секунд рекламного ролика? Мабуть, тільки якщо створити маленький, але місткий трейлер до цієї великої історії. Це завдання і стало викликом для команди ТABASCO.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/hR6x1_sWTQA" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>


Олег Завгородний, Creative Group Head ТABASCO: «Шлях бренду схожий на шлях людини. Шлях до слави і визнання — довгий і тернистий, але існують люди і бренди, яким під силу його пройти. Пройти — і повернутися, щоб відпочити і отримати заслужену нагороду. Ми по праву пишаємося тими, хто гідно представляє країну в усьому світі».

Вікторія Влазнєва, керівник відділу маркетингу ринку пива компанії «Оболонь»: «Нова іміджева кампанія для національного бренду «Оболонь» є результатом роботи двох the Largest Ukrainian Independent компаній. Разом із командою ТABASCO ми розповіли історію про розвиток, зростання і міжнародне визнання ТМ «Оболонь». Ми впевнені, що ідея цієї комунікації дасть можливість багатьом відчути себе частиною успіху України у світі».
 

Клієнт: ПрАТ «Оболонь»
Маркетинг Директор
Василь Шилов
Керівник відділу маркетингу ринку пива
Вікторія Влазнєва
Старший бренд-менеджер ТМ «Оболонь» відділу маркетингу ринку пива
Сергій Дорогань
Бренд-менеджер ТМ «Оболонь» відділу маркетингу ринку пива
Катерина Семененко
Джуніор бренд-менеджер ТМ «Оболонь» відділу маркетингу ринку пива
Ліана Чернецька
Агентство: TABASCO
Creative Director, Partner
Олександр Смірнов
Creative Group Head
Олег Завгородній
Art Director
Євген Сажнєв
Producer
Ольга Жегуліна
Режисер
Ігор Стеколенко
Production
LIMELITE
Читайте також 
Кейс
Оболонь обирає TABASCO

Займемося дорослим брендом. Є багато завдань, і не тільки з мілленіалами!