Кейс

СТОЖАР і TABASCO запалюють зірки

Клац - спалах - вогонь - спалах - вогонь - смачного, знято! Приблизно в такому швидкісному режимі проходили зйомки нового ролика для соняшникової олії Стожар. Ще б пак - адже за дві ночі нам потрібно було зняти близько півсотні кадрів в самих різних місцях Києва. На дахах, в духовках, під мостами, на мостах, на шкільних подвір'ях, в квартирах, машинах, офісах ... Ми знімали всюди! Тому що ця історія - про великий місто.

А точніше - про найсмачніший час доби в великому місті
Довгоочікуваний вечір. Довгоочікувана вечеря. Час Стожар.

Олег Завгородній:
«Велике місто забирає багато часу. Вранці його мешканці поспішають на роботу, перехопивши нехитрий сніданок. Обід - щось розігріте в офісній мікрохвильовці або одна з позицій бізнес-ланчу в найближчому ресторані. Але вечеря! .. Звільнившись від повсякденної суєти, ми готуємо щось особливе. Готуємо від душі і для себе. У цьому присутня якась творчість, магія. Ти - володар кухні. Зірка. І такі зірки запалюються по всьому місту. Починається вечірня казка - найсмачніша казка на світі, і ми називаємо її Година Стожар».

Інна Тохтарова:
«Ми подивилися результати споживчих досліджень і побачили, що нашій категорії потрібні зміни: драйв, інновації, сміливість. І головне - потрібен бренд з актуальною комунікацією для молодої аудиторії. Новий ролик - саме для них. Вони люблять своє місто, а ще більше - вечеря в своєму місті. Так про масло в Україні ще не знімали!»

Щоб зняти вечірню казку сучасного міста, KERNEL, TABASCO і THE MARTINI SHOT запросили режисера з далекого сонячного Пуерто-Ріко. Він привіз із собою багато прекрасних ідей, але забув найголовніше - привезти хорошу погоду. На жаль, березень 2018 го мало чим відрізнявся від лютого, через що зйомка переносилася двічі, актори грали з льодом в роті, а сніг забирався за допомогою лопат і поста.

Але спільними зусиллями всієї команди зйомка відбулася, і в рекламному небі запалилася нова зірочка під назвою Стожар. А якщо зірки запалюються - значить, це комусь ... смачно!

Head of Marketing and Sales Department KERNEL
Сергій Нерощин
Head of Marketing KERNEL
Інна Тохтарова
Junior Brand Manager KERNEL
Мар'яна Голота
Creative Director TABASCO
Олександр Смірнов
Creative Group Head TABASCO
Олег Завгородній
Art Director TABASCO
Євген Сажнев
Producer TABASCO
Ольга Жегуліна
Account Director TABASCO
Олена Лапшова
Читайте також 
Кейс
Le monde зустрічає український Le Blanc c le réclame від TABASCO

Колорит французький, визнання всесвітнє, а продукт справжнісінький український! Le salut! Знайомтеся: експортний бренд Le Blanc від компанії Kernel провідного світового виробника та експортера соняшникової олії.