UkEn
Кейс

Айдентика для ради дружин і матерів військових «Жінки зі Сталі»

Рада дружин і матерів військових «Жінки зі Сталі» – це громадська організація, яка займається захистом прав українських військовополонених. Ось чому ми одразу вирішили допомогти цій організації з комунікацією, аби вони продовжували робити свою важливу справу, маючи власну візуальну ідентичність, яка відображатиме місію діяльності «Жінок зі Сталі» та їхній маніфест:

«Українські жінки не народжуються сталевими. Сталевими вони стають, коли чекають на захисників Батьківщини - своїх синів, чоловіків та братів.

Коли б’ються з ними пліч-о-пліч.

Коли борються за їхнє життя та свободу.

Війна загартувала цих жінок, війна перетворила їх погляд, їхній біль, навіть їхні сльози – на сталь.

Раду створено, щоб об'єднати таких жінок навколо спільної мети - якнайшвидше вирвати наших героїв з лап агресора, увічнити їхній подвиг, вшанувати їхню пам'ять.»

 

Запропонована нами айдентика фіксує їхнє прагнення бути рушійною силою у розповсюдженні інформації про героїв з «Азовсталі» та бажання постійно підтримувати захисників нашої держави!

Читайте також 
Кейс
TABASCO буде "любити" мозок собачників

Креативне агентство TABASCO зняло рекламний ролик для молодіжної Ліги Захисту Тварин. Ролик наочно демонструє необхідність стерилізації як гуманного способу контролю.